Робочий на виробництво LG ENERGY SOLUTION в місті Вроцлав (Польща)

ID вакансії: Травень 2023
Знання мови: Не потрібно
Вік: Чоловіки до 55/ Жінки до 50
Досвід роботи: Не потрібен
Місце праці: Виробництво
Зарплата : 4100-4600 зл/нетто (29000-35000 грн)
Потрібні: Пари/Чоловіки
Робочі години на місяць: 240-270 годин
Місце проживання: Гуртожиток/гостьові будиночки
Вартість проживання: Безкоштовно
Місто: Вроцлав
Посада: Робочий на виробництві
Обов’язки: Cell. Здійснюється крою стрічок. Все це роблять мега сучасні машини. Завдання працівника при цьому – змінювати котушки в машині, контролювати якість склеювання машиною окремих частин батареї, спостерігати за параметрами машин за допомогою монітора. Працівникам видають комбінезони та маски, у зв'язку зі стерильністю процесу, а не хімією! Pack_._ Складання окремих модулів батареї в готовий акумулятор для електромобіля. Завдання працівника при цьому - контролювати дії робота, який складає модулі.
Оплата праці: 18,46 нетто/год; студентам - 23,5 нетто/год
Графік роботи: по 12 годин, в 2 зміни, 4 дні на тиждень
Зміни: День/Ніч

Одна зі світових фабрик та найбільша в Європі фабрика з виробництва акумуляторів для електромобілів Audi, BMW, Fiat, Ford, Porsche та Volkswagen, Volvo. Одне з найбільших підприємств у Польщі, де працює понад 10тис. людей.

Місто роботи: Вроцлав
Посада: Робочий на виробництві

Вимоги:
Стать - Чоловіки, Пари
Вік – до 55 років чоловіки, жінки до 50 років
Досвід роботи: Без досвіду
Польська мова: Без знання мови

Заробітня плата:
Тип договору: Umowa Zlecenie
Ставка: оператор - 18,46 нетто/година
Старший оператор – 19,23 нетто/година
Лідер зміни – 19,46 нетто/година
Ставка для студентів – 23.5/25.50 нетто/година
Премії за роботу у святкові дні до 100 зл.

Графік:
4 дні на тиждень та 2 вихідні, по 12 годин, у 2 зміни (7-19/19-7). По 5-6 днів на тиждень.
На місяць 240 і більше годин.
Перерви - 20 хвилин і дві по 10 хвилин

Проживання надається безкоштовно у м. Вроцлав. Доплата за своє житло – 350зл брутто, на карту якої можна розплатитися у продуктових магазинах.

Транспорт надається безкоштовно, фірмовими автобусами LG. Понад 40 зупинок містом.


Обов'язки працівника:
На підприємстві є різні процеси. На всіх процесах працівники дотримуються правила 5S - це означає, що прибирання та чищення машин на робочому місці є пріоритетом цієї фірми.

Cell. Здійснюється крою стрічок. Все це роблять мега сучасні машини. Завдання працівника при цьому – змінювати котушки в машині, контролювати якість склеювання машиною окремих частин батареї, спостерігати за параметрами машин за допомогою монітора. Працівникам видають комбінезони та маски, у зв'язку зі стерильністю процесу, а не хімією!

Pack_._ Складання окремих модулів батареї в готовий акумулятор для електромобіля. Завдання працівника при цьому - контролювати дії робота, який складає модулі.

Додаткова інформація:

На підприємстві є їдальня, де можна придбати чай, каву, можна як комплексний обід так і розігріти свій. Є дофінансування до обідів від заводу на 11 злотих (суму понад кандидат оплачує сам)

Робочий одяг надається безкоштовно, а саме – футболка, комбінезон, маска, шапочка, рукавички тепла кофта та комфортні робочі черевики.

Також у працівників є можливість після певного терміну підписати контракт безпосередньо з фірмою LG, що відкриває перспективи зростання та розвитку у найбільшій фірмі в Європі.

Іноді є можливість брати кандидатів із дітьми, але потрібно уточнювати у координатора можливість поселення з дитиною. Доплата за дитину 650 злотих.

Безкоштовна консультація