ENERGYLANDIA Парк розваг. Прибиральник/ Оператор атракціону/ Помічник кухаря Робота в Польщі/Zator

ID вакансії: ENERGYLANDIA Травень 2023
Знання мови: Комунікативне знання мови А2-B1
Вік: до 55
Досвід роботи: Не потрібен
Місце праці: Парк розваг
Зарплата : 4200-5300 зл/нетто (29000-37000 грн)
Потрібні: Чоловіки/Жінки/Пари
Робочі години на місяць: 230-290 годин
Місце проживання: Гуртожиток/гостьові будиночки
Вартість проживання: Безкоштовно, оплата комунальних 250зл
Місто: Затор
Посада: Прибиральник, Оператор атракціону, Помічник кухаря
Оплата праці: 18,29 нетто/год; студентам - 22,8 нетто/год
Графік роботи: по 8-12 годин, в 1 зміну (07-21)

Обслуговування парку розваг на різних посадах. Парк відкритий від 10:00 до 20:00
Посада: Прибиральник, Оператор атракціону, Помічник кухаря.

Вимоги:
Стать - Чоловіки, Жінки, Пари
Вік – до 55 років
Досвід роботи: Без досвіду
Польська мова: Комунікативне знання мови А2-B1
Приймаємо лише громадян України

Тип договору: Umowa Zlecenie
Ставка для кожної посади:
Помічник кухаря – 18,29 нетто/година.
Оператор атракціону – 18,29 нетто/година.
Прибиральник – 18,29 нетто/година.

Ставка для студентів - 22.8 нетто/година
Зарплата до 15 числа кожного місяця.

Графік:
5-6 днів на тиждень, по 8-12 годин, в 1 зміну (07-21) – зміна може бути скорочена через погодні умови. Гості парку розходяться при затяжному дощі та роботи набагато менше. Графік складається щотижня. На місяць від 230-290 годин.

Касир – працює по 8-10 годин.
Працівники кухні по 12 годин.
Перерви – 20 хвилин та перекури раз на 4 години.

Проживання надається безкоштовно, оплата за комунальні послуги 250 злотих. Доплата за своє житло – 300зл нетто, на карту якої можна розплатитися у продуктових магазинах.

Як дістатися до роботи: громадським транспортом до роботи самостійно або у разі проживання в іншому населеному пункті (15-20 км. від роботи) розвезення. Зупинки можна взяти у координатора проекту при заселенні та виході на роботу. Доїзд до роботи: Оплата за проїзний за працівником не покривається. У разі робочого транспорту – 350зл із зарплати.

Обов'язки працівника на позиції Помічник кухаря:
Робота на розкладці картоплі фрі, гарнірів, супів. Допомога у приготуванні запасів та напівфабрикатів, робота при видачі готових страв.
Складські та підготовчі роботи перед відкриттям та після закриття ресторану, підтримання чистоти приміщень, техніки, обладнання, інструментів та посуду, робота на мийці.
Важливими якостями працівника на цій посаді є старанність, вміння виконувати поставлені завдання, стійкість до стресу, відповідальність.

Обов'язки працівника на позиції Прибиральник:
Підтримка чистоти на території всього парку розваг (прибирання столиків у кафе, підмітати у вуличних кафе, мити підлогу у приміщеннях, підтримувати чистоту у туалетах)

Обов'язки працівника на позиції Оператор Атракціону:
Контроль за - дотриманням черги клієнтами парку/впуском неповнолітніх на атракціони/належною поведінкою гостей під час користування атракціонами,
Загальний впуск на той чи інший атракціон.
Важливими якостями працівника на цій посаді є вміння працювати в команді, високий рівень самоорганізації, привітність та чуйність, відповідальність, стресостійкість.

Додаткова інформація:
При виході з роботи працівники повинні показати вміст сумки або рюкзака. Під час роботи персонал залишає телефони у спеціальному місці біля робочої позиції, користуватися телефоном можна у вкрай необхідних випадках та на перервах. Час роботи зчитується внутрішньою системою, оскільки при вході та виході всі відзначаються картою.

Перед початком роботи новий співробітник проходить вступний курс, на якому пояснюється культура організації, цінності даної фірми, правила поведінки з гостями парку та інші важливі нюанси. Після прийняття на роботу необхідна наявність санкнижки - 90зл, які повертаються в 1 зарплату працівника.

У ознайомчий день кандидати зустрічаються з керівниками змін та розподіляються за доступними позиціями. Під час розмови керівник окремої частини парку запитує, на якій посаді хотів би кандидат працювати та звертає увагу на здатність кандидата комунікувати польською мовою.
Важливо! Кандидати, які мають мовний бар'єр, можуть бути не прийняті на роботу або бути відправлені на кілька днів підготовки до повторної розмови.

У парку є їдальня для персоналу, де можна купити суп - 4зл, друге - 11зл. Також доступно соц. приміщення для працівників, де можна зберігати та розігрівати свою їжу. Перед зміною працівник бере із собою воду безкоштовно, вода у парку без ліміту.

Робочий одяг надається безкоштовно, а саме – 2 футболки, куртка, кепка, кофта та комфортні робочі черевики.

Якщо кандидат не пройшов співбесіду, його відправляють на повторне перескладання, і часто люди, які хочуть працювати! протягом 3-4 днів встигають завчити багато фраз і подолати мінімальний бар'єр.

Безкоштовна консультація