Послуги агентства Staff Consulting Group

Компанія Staff Consulting Group надає повний комплекс послуг, що стосуються виїзду українців у будь-які країни Євросоюзу. За час нашої роботи в даній сфері, ми з'ясували всі особливості законодавства країн Європи, тому гарантуємо повну відсутність будь-яких бюрократичних затримок при працевлаштуванні наших громадян у Чехії та Польщі.

 

Робота для українців з компанією Staff Group це:

• Професійні консультації.

Ми відповімо на будь-які питання щодо працевлаштування за кордоном, а також розповімо про особливості кожної країни. Підберемо найбільш оптимальні варіанти, виходячи з вашої кваліфікації.

• Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Якщо ви професійний будівельник або зварник зі стажем, то можете розраховувати на цікаві фінансові пропозиції роботодавців у багатьох країнах. Ми запропонуємо вам на вибір кілька варіантів, робота для фахівців вашої професії завжди знайдеться.

• Допомога в підготовці грамотного резюме.

Правильно й вигідно себе представити перед роботодавцем – половина успіху, тому так важлива наявність професійна складеного резюме. Наші фахівці допоможуть вам написати його грамотно й з обліком усіх ваших здібностей.

• Підготовка й оформлення робочої візи.

Після підписання з нами договору ми допоможемо вам правильно підготувати повний пакет документів для одержання робочої візи, а також усі необхідні додаткові документи в самі найкоротші строки, що заощадить ваш час і гроші.

• Оформлення страховки.

Кожний наш клієнт проходить процедуру обов'язкового страхування – це дозволить вам одержати кваліфіковану медичну допомогу при необхідності. Крім того, наявність страховки – обов'язкова умова, щоб розраховувати на офіційне працевлаштування закордоном.

• Юридичний аналіз трудового договору.

Ми ретельно вивчаємо кожний аспект трудового договору, висланого роботодавцем, щоб захистити ваші права в іншій країні. Пропонуємо повний юридичний супровід до закінчення терміну дії договору.

 

Додаткові послуги

Якщо ви відвідуєте будь-яку країну з метою працевлаштування або туризму, може виникнути необхідність у підготовці документації, а виходить, вам знадобиться послуга «професійні переклади». Підготовка візи, оформлення працевлаштування – усе це вимагає знання законодавства обраної для відвідування країни.

Компетентні фахівці нашої компанії мають більший досвід у складанні й перекладі юридичної документації, що гарантує успішне перетинання границі, одержання робочої візи, інших дозволів.

Наші консультанти допоможуть у будь-якій ситуації, ви завжди можете подзвонити й довідатися всю необхідну інформацію щодо візового оформлення, організації трансферу, а також подальшого співробітництва. У нас завжди найдеться робота для жінок, робота для чоловіків, а також робота для пар.