Про компанію Staff Consulting Group

Компанія «Staff Consulting Group» пропонує повний комплекс послуг з добору легальної й офіційної роботи для представників будь-яких професій з різним рівнем кваліфікації. Ми – професійна консалтингова компанія, яка має налагоджені зв'язки з безліччю бізнес-партнерів за кордоном.

Якщо вам потрібна високооплачувана робота для жінок і чоловіків, робота для сімейних пар, сезонна робота, ми зможемо підібрати безліч варіантів, що відповідають вашим потребам і побажанням. Наші фахівці мають необхідну кваліфікацію для добору кадрів, підготовки документації. Ми надамо допомогу в первісній адаптації, а також забезпечимо необхідну правову підтримку всіх наших співвітчизників.

 

Офіційне працевлаштування з гарантією

Робота для українців за кордоном – це затребувана й популярна послуга на ринку праці, однак імовірність наткнутися на шахраїв досить велика. Відомо багато випадків, коли наші громадяни попадалися на вудку несумлінних роботодавців і консалтингових фірм.

Якщо ви не бажаєте впусту витратити час і засобу, найкраще звернутися до надійним і перевіреним часом фахівцям. Staff Group - це винятково легальна робота за кордоном, а також повна страховка і юридичний супровід громадян.

Чому саме ми? Працевлаштування за кордоном вимагає професійного й грамотного підходу. Наша компанія давно працює в даній сфері ринку, за цей час ми налагодили міцні зв'язки із закордонними партнерами, страховими компаніями й перевізниками.

У нашій базі клієнтів – винятково перевірені роботодавці, які співробітничають із нами на постійній основі вже багато років. Їм потрібні як фахівці високої кваліфікації в різних галузях (виробництво, будівництво, автозаводи, туризм, комунальне господарство), так і різнороби для виконання некваліфікованої праці.

Навіть якщо у вас немає необхідного досвіду роботи, ми допоможемо вам підібрати відповідну до ваших навичок посада як на постійній основі, так і для сезонних робіт (збирання врожаю в теплицях і на полях та ін.). Добре оплачувана робота для чоловіків і жінок будь-якого віку вже чекає вас.

 

Можливість одержати посвідку на проживання й громадянство

Висококваліфіковані фахівці часто мають можливість одержати посвідку на проживання й громадянство країни, де вони працюють. Роботодавець зацікавлений у їхніх послугах, тому що у зв'язку з відкриттям зони Євросоюзу число робочих рук у Польщі, наприклад, різко скоротилося.

Якщо ви доведете своєю працею корисність і підтвердите свій рівень кваліфікації, то цілком можете стати через кілька років громадянином Євросоюзу, а це – найширші можливості для вас і вашої родини! Дзвоніть та пишіть нам уже сьогодні, ми допоможемо розв'язати будь-які ваші проблеми із працевлаштуванням! Staff Group – це ваш шанс одержати роботу своєї мрії, яка змінить ваше життя до кращого.