Чехия 90 дней, рабочая виза

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ НА ВІЗУ ДО 90 ДНІВ
Звертаємо увагу, що відповідно до вимог Консульства Чеської Республіки, починаючи з 1 квітня 2015р. Візовий Центр буде не в праві приймати документи у заявників, які надають неповний комплект документів. Просимо усіх заявників заздалегідь підготувати повний пакет документів відповідно до обраної візової категорії.
Для громадян України та громадян інших країн, які легально проживають на території України, які подають документи на категорію візи «Працевлаштування до 90 днів» список необхідних документів наступний:
Візова анкета.
o Заповнена та підписана особисто заявником (за неповнолітніх дітей заповнюють батьки або офіційні опікуни).
o Заповнюється латинськими буквами.
Паспорт або інший проїзний документ.
o Паспорт повинен бути наданий в оригіналі (інші діючі закордонні паспорти також мають бути надані).
o Копія всіх сторінок з відмітками, а також попередніми шенгенськими візами.
o Не старше 10 років (продовжені паспорти не приймаються).
o Термін дії паспорту повинен бути мінімум 3 місяці після закінчення терміну дії візи.
o Паспорт повинен мати мінімум 2 (дві) вільні сторінки.
o Оригінал та копія всіх сторінок з відмітками громадянського паспорта або оригінал та копію ID картки з оригіналом та копією довідки про реєстрацію/перебування особи.
Одна кольорова фотографія.
o Розмір 35 х 45 мм.
o Білий фон.
o Зроблена не більше 6 місяців тому назад.
Оригінал медичного страхового полісу.
o Покриття 30,000 Євро.
o Франшиза по страхуванню медичних витрат – 0 Євро.
o Територія дії — всі країни Європейського Союзу.
o У разі подання документів на багаторазову візу, страховий поліс повинен покривати мінімум першу поїздку. В такому випадку у візовій анкеті має стояти третій підпис заявника, що засвідчує необхідність мати страховий поліс для усіх майбутніх подорожей.
o При подачі документів на одноразову візу, страховий поліс повинен покривати додаткові 15 днів.
o Страховий поліс повинен бути оформлений тільки в акредитованих страхових компаніях України та має бути завірений оригіналом печаті та підписом страхового агента.УВАГА: Страховий поліс повинен бути заповнений на комп’ютері і роздрукований на принтері або ж заповнений на друкарській машинці. Страховка не буде прийнята, якщо буде заповнена від руки, а також якщо буде допущена хоча б одна помилка у паспортних даних.
Підтвердження мети поїздки (оригінал або копія).
o Трудовий договір з Чеської сторони.
o Дозвіл на роботу, виданий Біржею Праці Чеської Республіки, який подаеться виключно в оригіналі.
o Підтвердження проживання.
Підтвердження транспортного засобу.
o Бронювання автобусних, залізничних або авіаквитків.
o В разі поїздки на автомобілі: водійське посвідчення міжнародного зразка, документи на транспортний засіб, а також оригінал страховки на автомобіль (Грін карта). Якщо за кермом буде інша особа, необхідно надати копію діючої візи водія.
Громадянам інших країн потрібно подати реєстрацію або дозвіл на проживання на території України. Даний документ повинен бути дійсний ще 3 місяці після закінчення дії візи. Згідно із Законом України «Про персональні дані» обов’язковим документів є згода на обробку персональних даних, яка підписується особисто заявником (за неповнолітніх дітей підпис ставить один з батьків або офіційних опікунів). Звертаємо увагу, що заявники, які подають документи через довірену особу, також повинні підготувати даний документ заздалегідь. У разі відсутності даного документа, Візовий Центр вправі відмовити в прийомі документів. Генеральне консульство має право вимагати будь-які інші документи, які підтверджують дані, зазначені в анкеті, і на підтвердження мети перебування, фінансового, соціального стану та стану здоров’я і т.д. Генеральне консульство також має право викликати заявника на співбесіду.